- Hoşgeldiniz

Adres : Sabuni Mah. Ekrem Demiray İş Merk. No: 52 EDİRNE
Telefon : (0284) 214 14 19
E-Posta : iletisim@onurerinsaat.com
Websitesi : http://www.onurerinsaat.com
Üyelik Tarihi : 21 Kasım 2012
EdirneHaber.org

Onur-Er İnşaat

Müşteri memnuniyetini kendine amaç edinmiş, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olan firmamız, insanların huzur ve güven içinde yaşayacakları konutlar oluşturmayı ve dürüst kimliğinden ödün vermemeyi kendine görev edenmiştir.

Kalıcı değerler oluşturmak için var gücü ile çalışan firmamız, yaptığı ve yapacağı projeleri , kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ve çağdaş mimari ile bütünleştirerek, Edirnemiz için örnek eserler oluşturmayı vizyon olarak kabul etmiştir.

İnşaatlarımızın iç mekanlarında Panetti marka ısı ve ses izalasyonu malzemelerini kullanarak,ses ve ısı izalasyonlarını yapmaktayız.Firmamız,ısınma sistemine yeni bir bakış açısı getirerek kontorlü sistem kullanmaktadır. Sıcak su için şohpen kullanmayarak, güneş enerjisine uyumlu akıllı daireler üretmekteyiz.

Dış cephelerde doğal kaplama malzemeler ve mantolama sisteminde EPS strafor kullanarak soğutma ve ısıtma maliyetlerini azaltıp, çevrenize ve bütçenize katkı sağlamaktayız.

İnşaat kategorisinde bulunan Onur-Er İnşaat sitemize 21 Kasım 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.497 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Yorumlarınız
İlgili Terimler :